पब्लिक स्पिकर रमेश प्रसाई छुसकमा कोरिया आउने


दक्षिण काेरिया।पछिल्लो समय निकै चर्चामा अाएका स्पस्ट बक्ता रमेश प्रसाई कोरिया आउने भएका छन् । नेपालिका लागि नेपालि संस्थाले कोरियामा राहतकोष संकलनार्थ सेक्टेम्बर १३ तारिख अर्थात छुसकको दोस्रो दीन आयोजना गर्न लागेको “सांगीतिक महाधमाका -२०१९” को लागि बिसेष कलाकारको रुपामा प्रसाई कोरिया आउने भएका हुन् ।

नेपालको धरान घर भएका प्रसाई एपी वन एचडी टेलिभिजनले आयोजना गरेको पब्लिक स्पिकर प्रतियोगिताका बिजेता समेत हुन् । शारीरिक रुपमा असक्त भएतापनि उनीमा हरेक कुरालाई शुष्म रुपमा बिश्लेष्ण गर्न सक्ने अथाह क्षमता छ । यहि क्षमताको कारण उनि हाल निकै चर्चामा छन । हरेक नेपालीले रुचाएका चर्चित ब्याक्तित्वलाई कोरियामा ल्याउन पाउदा निकै खुसि लागेको राहातकोष संकलन अभियानका अभियान्ताहरुले बताए ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस
कार्यालय ठेगाना
हाम्रो बारेमा
हाम्रो टीम
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक
राजेन्द्र कार्की
सम्पादक
सुवास बस्नेत
कानुनी सल्लाहकार
भाेलाप्रसाद लाेहनी
सम्वाददाताहरु
नवराज बस्नेत(दक्षिण काेेेरिया)