रामेछापको खाँडादेवी गाउँपालिकाद्धारा गाल्वा बजारको अनुगमन


Spread the love

कालिञ्चाेक संवाददाता।रामेछाप भदौ २,रामेछाप जिल्लाको खाँडादेवी गाउँपालिकाले बजार अनुगमन कार्यलाई प्राथमिकताका साथ अगाडी बढाएको छ।गाउँपालिकाले पालिका भित्र रहेका बजार क्षेत्रहरुमा संचालीत खाद्यान्न , किराना , होटल लगाएतको अनुगमन गर्ने कार्यालाई जोड दिएको छ । गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष एवं उपभोक्ताहित संरक्षण समितिकी संयोजक मखमली श्रेष्ठको नेतृत्वको अनुगमन टोलीले सोमबार गाल्वा बजारको अनुगमन गरेको छ ।

गाउँपालिकामा रहेको विभिन्न ७ निकायका प्रतिनिधिहरु र पत्रकार सहितको अनुगमन टोलीले गाल्वा बजारमा संचालनमा रहेका पसलहरु दर्ता , नविकरण , पसलमा मुल्य सूचि रहे नरहेको अनुगमन गरेको हो । अनुगमनको क्रममा पसलहरुले मुल्यसूचि नराखेको , आवश्यक प्रक्रियानै पुरा नगरी व्यवसाय संचालन गरेको र केहि पसलहरुमा मापडण्ड अनुसारको नापतौल सामाग्री समेत नभएको पाइएकाले तत्काल सच्याउँन आवश्यक निर्देशन दिइएको अनुगमन टोलीकी संयोजक एवं गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष मखमली श्रेष्ठले बताइन् । अनुगमनका क्रममा सावुन लगाएतका केही समाग्रीहरु म्याद गुज्रीएको भेटिएको र त्यसलाई अनुगमन टोलीले जफत गरेको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस
कार्यालय ठेगाना
हाम्रो बारेमा
हाम्रो टीम
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक
राजेन्द्र कार्की
सम्पादक
सुवास बस्नेत
कानुनी सल्लाहकार
भाेलाप्रसाद लाेहनी
सम्वाददाताहरु
नवराज बस्नेत(दक्षिण काेेेरिया)