आश्चर्यजनक रुपमा ड्याम्मै एकता हुन्छ प्रचण्ड


 

काठमाडौं, ९ वैशाख । माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डले एमाले र माओवादीबीच आश्चर्यजनक रुपमा एकता हुने बताएका छन् ।

सोमबार राष्ट्रिय सभागृहमा आयोजित कार्यक्रममा प्रचण्डले भने, ‘तिथिमिथि तोकेको दिन एकता हुँदैन । एकता हुन नदिने थुप्रै शक्ति छन् । मिति नतोकिकनै एकता हुन्छ र गरिन्छ । तपाईहरुलाई आश्चर्य चकित पार्ने गरी ड्याम्मै एकता हुन्छ ।’

‘चुनावअघि ओलीसँग पहिले त चुनावी तालमेल गरेर जान सकिन्न कि भनेर र पछि त्यसले मात्रै हुँदैन भनेर छलफल गरेको थिएँ’ प्रचण्डले भने, ‘अबको गन्तव्य समाजवाद भएको र दुवै पार्टी एकता अबको विकल्प हो भनेर हामी अघि बढेका हौँ। मैले वा केपीजीले अलिकति पनि दायाँबायाँ गर्यो भने जनताले छुट दिने छैन।


प्रतिक्रिया दिनुहोस
कार्यालय ठेगाना
हाम्रो बारेमा
हाम्रो टीम
प्रबन्ध निर्देशक/प्रधान सम्पादक
राजेन्द्र कार्की
सम्पादक
सुवास बस्नेत
कानुनी सल्लाहकार
भाेलाप्रसाद लाेहनी
सम्वाददाताहरु
नवराज बस्नेत(दक्षिण काेेेरिया)