शेर्पा संघ दक्षिण कोरियाकाे चौथो महाधिवेशन सम्पन्न,अध्यक्षतामा गेल्जि शेर्पा निर्वाचितकोरिया – दक्षिण कोरियामा रहेका शेर्पा समुदायको साझा संस्था शेर्पा संघ दक्षिण कोरियाकाे चौथो महाधिवेशन आज सम्पन्न भएको छ ।जनजाति महासंघ कोरियाको अध्यक्ष युगेल तेन्डुप शेर्पाको प्रमुख अतिथ्यमा अाज सम्पन्न भएको महाधिवेशनबाट दाेलखाकाे गेल्जि शेर्पाको अध्यक्षतमा सर्वसहमत रुपले सम्पूर्ण कार्यसमिति निर्वाचित भएको हो ।

निर्वाचित कार्यसमितिमा अध्यक्ष थुतुङ गेल्जि शेर्पा बरिस्ठ उपध्यक्षमा आङ सोनाम शेर्पा महिला, उपध्यक्षमा पेम्लक्कि शेर्पा महासचिव नवाङ शेर्पा, साँस्कृतिक विभाग प्रमुख आङ ङिमा शेर्पा र सदस्य दिकी शेर्पा निर्वाचित भएका छन्।

कोभिड १९ को प्रभाव अझै नरोकिएकोले गर्दा कोरिया सरकारको निर्देशन अनुसार प्रत्यक्ष भेला तथा सम्मेलन गर्न बन्देज रहेकोले जुम भर्चुअल मार्फत अधिवेशन गर्न गर्न परेको निवर्तमान अध्यक्ष पासाङ शेर्पाले कालिञ्चाेक अनलाइनलाई बताए हुन।


प्रतिक्रिया दिनुहोस